Про "Семена Семенченка" (Костянтина Грішина)

Я мовчав про Семена останні два роки, але зараз таки скажу, а потім знову надовго замовчу. Вважайте це останнім моїм словом про «блокаду» і її головного командира.

Коли я згадав, як Семен обійшовся зі своїми ж хлопцями, полоненими в оточенні 2014-го, як витрачав волонтерські гроші на власну передвиборчу кампанію, поки тих катували в підвалах Донецька, а тепер він кричить, що «блокада» організована заради полонених, за яких у нього болить серце, до мене в коментарі прийшла купа людей з однією тезою – «Не важливо, хто на чолі, важливо, що діло правильне». Або так – «Не важливо, що він робив в 2014-му, важливо, що він робить зараз».

Друзі, я був гранатометником в його батальйоні, а ви – ні. Я знаю те, чого ви не знаєте, я багато бачив, багато чув, чув те, що мені не призначалося, чув з різних джерел, які незалежно підтверджували одне одного, чув від людей, яким вірю більше, ніж собі. Я не слідчий, я не робив копій з документів і не фотографував докази. Але я і не сліпий, не глухий, і хай може псих, проте не повний ідіот. Я намагаюся робити висновки і вчитися на помилках.

Я свого часу пішов за людиною, яку навіть не знав в обличчя, на добру і страшну справу, по результатам якої Семен та його наближені стали депутатами, а решта батальйону – ви знаєте, що стало з рештою його батальйону. Спираючись на побачене, почуте і проаналізоване, я стверджую голосно і прилюдно, клянуся своїм іменем і всім для мене святим: Семен – шахрай, кидала, крадій, крикливий аферист, для якого люди – копійки.

Я зараз спостерігаю, як безліч хороших людей потягнулося на його «блокаду», як безліч хороших людей щиро вважають, ніби слова про Семена кидають тінь на них і на справу, за яку вони взялися. Вони порівнюють «блокаду» з Майданом.

Так от ви, якщо ви таки дійсно не забули Майдан. Ви, ви всі, хто говорить, що не в Семені діло, а в самій «блокаді», і мовляв, не важливо, наскільки чесна людина, яка почала і очолила, головне, що діло правильне – ви всі зараз ненавидите Порошенка, Яценюка, Авакова, Кличка та інших гівномутів у владі. А ви не забули ще, як вони стали владою?!..

...Не забули? Чи, може, треба нагадати?..

На початку Майдану ми теж собі думали: не важливо, хто очолює, головне - проти кого і за що. Нинішній результат бачите?.. Тож я не хочу ще однієї серії. Не хочу потім чути вашого голосіння, як вас знову обдурили у ваших найкращих поривах. Хочу вас попередити, в решті решт.

Я все сказав. Далі самі думайте.
"Найрозумнішою тактикою буде цілковите блокування Лугандону з одночасною агентурною, збройною та фінансовою підтримкою місцевого українського підпілля. Щоб він став вже не нашою, а російською проблемою."
http://reznichenko-d.livejournal.com/495213.html

Edited at 2017-03-03 07:13 (UTC)
"мошенник, бросала, вор, крикливый аферист, для которого люди - копейки."

так это же необходимые качества настоящего политика...
агенты кремля организовали блокаду , которую пытаются снять другие агенты Кремля, которые устроили майдан в интересах Кремля.
прэлестно, прэлестно
Результат - вижу. Отжато меньше областей и с гораздо большими финансовыми, человеческими и репутационными потерями для рашки, чем если бы Майдан состоялся в 2015, как они планировали.
По-перше, дякую за сам запис - нарешті, хоч якась конкретика, чому "Семен - підорас". Не згоден щодо висновку, чому майдан частково (стратегічно майдан однозначно переміг) програв.

На мою думку владою стали ублюдки тому, що ті, хто робив майдан (максимум 5-7 %% громадян) ДОБРОВІЛЬНО віддали власну перемогу (владу) ТИМ, ХТО НЕ ПРИЙМАВ УЧАСТІ В МАЙДАНІ. А саме:
а) лохторату, насєлєнію - всім тим, хто "на мітинги не ходить" і кого Міхновський називав свинопасами,
б) всім тим, хто з одного боку дуже хотіли, щось поімєть на Майдані і з іншого хто зі страху, хто будучи купленим, як могли робили, щоб Майдан програв і ЯНук залишився хоча б до грудня-січня 2015 року (до того моменту, щоб Путін повністю добив нашу армію і приготувався до наступу на Україну). Маю на увазі Тягнибока, Яценюка, Турчинова, Кличка, за Порошенка, який своїм жирним тілом закривав беркут 1 січня і написав заяву на ім'я Захарченка з вимогою покарати "провокаторів", годі й згадувати.

І лохторат ("свинопаси") розпорядились подарованою їм майданівцями ("козаками") перемогою так , як вважали за потрібне - себто, так як завжди - обравши злодіїв "стерегти комору". Причому! знаючи, що обирають злодіїв.
За ради справедливості тоді х різних причин по-іншому не могло бути.

Але цього разу ті, хто будуть робити Революцію (сподіваюсь вона буде), мають користуватися плодами революції (владою), взявши її СИЛОЮ. Ніяких виборів-перевиборів, інакше немає сенсу починати таку революцію - свинопаси знову на них оберуть Йулю, Ляшка чи ще якихось підарасів. Хто робить революцію - той встановлює на 10 років диктатуру. Так хоч якісь шанси, щось змінити на краще. Сподіваюсь, що це буде конгломерат націоналістичних організацій.

А блокада, з м.т.з., має стати не блокадою, а запалом революції. Поки при владі Порошенко і ко - нічого доброго в цій країні не буде - заблокуй залізницю - мародери возитимуть контрабанду морем.
Блокада
Давно понятно, что власть эту надо снимать. Или нет? Блокада - один из немногих эпизодов, которые показали лицо власти. Мог перечислить весь список, могу первые три фамилии. Вы правы - давить всех тварей. Никакой пощады - или мы их, или они нас
Re: Блокада
А що саме показала блокада? Мені вона показала все тих самих кишенькових провокаторів коломойського, який зараз очевидно узгоджує дії з росіянами. Ще григоришинські шістки трохи проявились.

А "лицо власти" тут до чого?
Re: Блокада
Навіщо мені нова робота? Я впроваджую сучасні технології в українському агрохолдингу + іноді роблю замовлення для американців по програмуванню, чесно плачу всі податки, навчаю молодих спеціалістів, регулярно відправляю гроші знайомим волонтерам.
А з тебе є якась користь нещасному українському народу, що стогне під ігом гнідушной власті?

ПС
Щодо "недолго осталось")
Порошенко піде на другий термін і впевнено переможе. Коломойсько-медведчуцькі клоуни в вишиванках та камуфляжах навіть друге місце не займуть, там буде хтось відверто проросійський з опоблоку. Революцій теж не буде, жоден з радикалів в найближчі 10 років не отримає підтримки ні на виборах, ні на вулиці. Це очевидно кожному, хто живе в реальності і спілкується з українцями з різних регіонів. І хунти не буде в цьому поколінні, верхівка армії радянська, безініціативна. А комбати без грошей та телеканалів навіть сільськими головами не стануть.

Re: Блокада
Ух какой ты гений - на все руки мастер!

А работу тебе надо начинать уже сейчас искать, потому, что твоего шоколадножопого скоро сместят , МинСтець закроют и окажешься ты на улице, порохобот.

Может и не будет - просто перестреляют этих мразей, что сейчас у власти.

Не ври троллеботина - все украинцы ненавидят т воего жопомордого и всю его банду.
Re: Блокада
Українці ненавидять владу, це правда. Це наш національний спорт, а влада підіграє щосили. Українцю достатньо глянути на Насірова в одіялі, щоб захотіти смерті всім чиновникам, депутатам, суддям. Але вікно можливостей впливу вулиці на владу відкривалось три роки тому і вже закрилось. Всі "народні" виступи сьогодні мають сценарій, продюсера, спонсора і масовку.

Наприклад, так звана "блокада торгівлі з ворогом". Лише за цю ніч з росії в Україну зайде 3-4 важких потяги зі скрапленим газом, нафтою, коксовим та енергетичним вугіллям. Їх неможливо не помічати. Коли через Конотоп та Бахмач іде такий потяг, навіть товсті цегляні стіни по 60-70 см трясуться на відстані кілометра від залізниці. Назад потяги йдуть порожніми і їх не чути. І завтра зайдуть, і вчора заходили. І при Єльцину заходили, і навіть при Брєжнєві. І будуть заходити, бо вугілля з відкритих кар'єрів Воркути і Кузбасу сьогодні дешевше всіх можливих альтернатив. Західні покупці не стануть купувати сталеві сляби, якщо вони будуть дорожчими. А на щось краще в пострадянської економіки немає мізків. Лише продукція низьких переділів. Фуражне зерно, а не хамон. Сталеві болванки, а не автомобілі. На більше не здатні, тому дешеве російське вугілля буде йти в Україну.

Ряженим клоунам-"семенченкам" в Конотопі це пояснили достатньо чітко. Пояснили аж самі їх власники з самої столиці - міста москва. Клоунів найняли для локальної операції на Донбасі, а наївний мер Конотопу Семеніхін, хороший хлопець-націоналіст, повірив в це кидалово щодо блокади і запросив ряжених до себе. Думав, що вони справді проти росії)))) Тупих і не в міру ініціативних "семенченків" московський хазяїн виїбав, оштрафував і прогнав назад на Донбас. Рядові виконавці в вишиванках та камуфляжі нічого не зрозуміли. От ця історія і є типовим прикладом "народного" виступу 2017 року. Так само і проти "влади" вони борються, з посвідченнями недоторканого представника влади в кишені))

Тому не буде дострокових виборів, імпічменту, революції. Будуть дебільні низькобюджетні перформанси, повзучий перерозподіл власності та інше совкове лайно, але буде і головне - продовження фантастично швидкого розвороту зовнішньої торгівлі та трохи культури на Захід, поступова зміна поколінь. І в квітні 2019р я тобі напишу тут привітання з другим строком Пєті Вальцмана (якщо після виборів путіна російський олігарх мамут ще буде мати гроші на давно збитковий лайвджорнал). Чао.
Вибачай за офтоп, але не маю інших каналів зв'язку.
Глянув відео, про той довбаний "дом офіцерів" і "ветеранів". Ти молодець.
І знай, ти не один.
Re: Так, Дмитро тримався молодцем
Угу. Боец с пенсионерами. Как сам в бубен получил от кого то помоложе, так хвост и поджал. Психология вуек
Re: Так, Дмитро тримався молодцем
То есть суку нельзя наказывать только потому, что сука престарелая, но не перестаёт быть сукой.

Мало дал старому пидору.
Семенченко вчасно учув тренд і вирішив очолити рух. Проте якщо Майдан таки дозволив бенефіціарам осідлати хвилю народного гніву, то тут буде важче. Майдан розходиться по редутам і ніякий Семенченко не зможе контролювати сотні мінімайданів. а якщо спробує, то швидко і заслужено "візьмуть на красний галстук"