Виступ Дмитра Різниченка та Валентини Мовчан під Святошинським судом 16 лютого 2017 року

Сьогодні, напередодні роковин убивств на Майдані київські активісти провели акцію-попередження під Святошинським районним судом, у якому слухається так звана "справа Небесної Сотні".

Метою акції було висловити пряму недовіру цьому суду, і взагалі всій судовій системі України, яка славиться безнадійною корумпованістю і керується у ручному режимі.

Справа Небесної Сотні - політична справа, і її доля насправді вирішується не в цьому суді (який є лише спектаклем для широкої публіки), а є предметом торгу і домовленностей в кабінетах влади. Отже, щоб добитися справедливості в справах Майдану, народу треба йти не в суд, а безпосередньо до головного керівництва країни.

Скоро - 20-го лютого, в роковини розстрілів, активісти вийдуть на головну площу країни, і висловлять всі питання до влади, яка свідомо забовтує і топить справу, прикриває убивць, і нехтує людською справедливістю.
Сподіваємося, хоч там, на Майдані, нас, нарешті, почують.

(На відео виступають Дмитро Різниченко, голова руху "Новий Вогонь", та Валентина Мовчан, мати вбитого три роки тому на Інститутській героя Андрія Мовчана, світла йому пам'ять)