ЗБРОЯ

...Коли в госпіталі поставили вимогу здати автомат, у мене спочатку було відчуття, ніби лікарка жартує. Потім дикий шок, бо вона говорила серйозно. ...Здати автомат?!.. Автомат був моїм другом, моєю опорою, єдиною справжньою гарантією, що у всьому навколишньому хаосі я - не пасивна жертва, не об'єкт агресії, а суб'єкт, гравець, людина із власною волею. Без зброї я можу лише ховатися і тікати, нічого іншого не залишається. Без автомата я почувався голим, неповноцінним. Власне, таким, яким є зараз. Якими є всі ми в тилу.

Вдома я поставив собі за мету знайти зброю у Києві, і лише після того повернутися на фронт. У моєму будинку мусить бути зброя, моя власна зброя. Якщо нашу частину на фронті розіб'ють, якщо Київ окупують, я полями і лісами повернуся додому, вийму з сейфу гвинтівку - і боротьба продовжиться. Якщо мене не буде у Києві, а тут почнеться війна - зброю візьме моя дружина, і я знаю, що окупант, який на неї зазіхне, розплатиться життям. Якщо контрреволюція спробує взяти у столиці реванш, я візьму гвинтівку - і більше не повториться розстріл беззахисних повстанців на Майдані, тепер ця гра буде чесною.

Я ніколи не проклинав діючу "нову" "владу". Мені, загалом, плювати на "мирні договори", на невичищених регіоналів у владі, я цілком свідомий, що параліч державної системи - явище об'єктивне. Я готовий легко перенести холодну зиму, я виживав і в гірших умовах. Я багато готовий стерпіти.

Але я не вибачу, що вони не зробили ані півкроку, аби лібералізувати ринок зброї. Це - свідома зрада.

Після Інститутської я вивів залізне правило, - НІКОЛИ НЕ ДОВІРЯЙ ВОЖДЯМ, ЯКІ НЕ ДОВІРЯЮТЬ ТОБІ ЗБРОЮ. Ніколи. Троє мудаків, які стояли на сцені Майдану, боялися повсталого народу більше, ніж міліції. Я знаю, що вони обіцяли своїм людям зброю, та в результаті повели всіх у беззахисний "мирний наступ". Ті мудаки, що прийшли їм на зміну, залишають беззахисною цілу країну.

Я знаю, що масове озброєння зробило б українські міста неприступними для російської армії.
Я знаю, що наявність зброї у населення стрімко пришвидшить процес люстрації та очищення держави.
Я знаю, що наявність зброї знизила б криміногенну небезпеку, і поставило б у рівні можливості законослухняних громадян та бандитів, які неминуче розгуляються після війни.
Я знаю, що зброя у мирних людей не дасть відбутися регіонально-мусорському реваншу.

Але держава за весь час після революції не зробила нічого для озброєння мирного населення, хоча на шляху "закону про зброю" не стоїть жодних об'єктивних завад. І нема тут іншого пояснення, ніж пряма. свідома. чітко розрахована. антиукраїнська диверсія.

Вчора я дізнався, що держава, не дивлячись на моє багаторічне служіння Україні, не бажає довіряти мені законну зброю. Законну - відстріляну, сертифіковану, поставлену на облік.

Нічого, зброя у мене так чи інакше буде.

Tags:
promo reznichenko_d august 5, 2013 14:33 86
Buy for 5 000 tokens
Якщо бажаєте допомогти автору блога - допоможіть матеріально. Рахунок: 5168 7556 0076 8929 ("Приватбанк")
плюсую однозначно !

p.s. абсолютно очевидно, що влада поставила за мету нейтралізацію добровольчих батальйонів, як найбільш активної частини суспільства. Ще буде.
http://youtu.be/U1hZaX0V7IM?t=26m26s
просто на якомусь щаблі "владних, а тому НОРМАЛЬНИХ" людей усе українське здається не більше ніж милою неформальною затійкою, типу готів, емо, чи краще- фанатиків.
А за каким тебя в госпиталь притащили с оружием? Чудеса. Это что-то из области викингов и берсеркеров, наверно.
Можна на дружину оформити? Яка різниця, все одно вдома буде лежати та ви обидва зможете її використовувати, якщо треба.

off-top (хоча...): Бачила новину, що всі добровольчі батальйони виведуть з "зони АТО", тобто, з фронту. Правда??
>Троє мудаків, які стояли на сцені Майдану

Двое
ВО Свобода всегда была за оружие для населения. И закон вносила.
Но она же и её лидер не виноваты в том что наш народец упорно голосует за бахинь, нацдемов, ляшко, рыгов и комуняк
Одразу пригадав розповідь знайомого свободівця, немолодого дядьки, учасника того самого "мирного наступу". Як вони із Жовтневого вийшли колонами, як і анонсованого було - без зброї, і він (старий дурень - так сам казав) півдороги шкодував, що забув ПРАПОР. Аж допоки в них не полетіли гранати та кулі тітушні з ментами - а руки були порожні...
а не в курсі - що там з батальйоном "Січ", що начебто формувала "Свобода" ?

Бо після піарфотовідео з Осуховским (депутатом ВР) зокрема в супероблаштунках на відправці (50 бійців) на фронт, через кілька днів Свобода голосує у ВР в повному складі.
Самое обидное, что помимо власти есть дохера мудаков, которые чуть что начнут вопить - нельзя давать оружие на руки, нельзя, мы сами себя боимся и перестреляем один другого.... Идиоты...