Дмитрий Резниченко (reznichenko_d) wrote,
Дмитрий Резниченко
reznichenko_d

Наша СІ4

Наша СІ4 квартирується на Подолі, на вулиці Борисоглібській-7, в будинку, де нещодавно розміщався головний офіс Комуністичної Партії України.

(Червоні буржуї, вже оговтавшись після революції, зрозуміли, що при владі, як і раніше - свої люди, тому намагаються всіма неправдами повернути офіс - домовляються з Аваковим і фракцією БЮТ, обіцяють їм політичну підтримку в обмін на приміщення, підмазують євродепутатів, щоб ті тисли на Тимчасовий уряд. Але ми тримаємося.)

DSC00621

Як ми захопили це приміщення? У прекрасний короткий час після втечі Януковича, коли на вулицях не було жодного міліціонера, і громадяни могли спокійно розрахуватися з владою за всі образи, наші хлопці (молодіжна формація "С14"), взялися повернути комуністам історичний борг (і втілити свою давню мрію), - спалити це кубло до бісової матері, а згарище окропити святою водою. Взяли "коктейлі" і священника, прийшли, перехрестили... і з'ясували, що офіс вже окуповано якоюсь сотнею Самооборони. Придивишись до "самооборонців", пізнали у них рейдерів, з якими неодноразово стикалися на київських забудовах ще до революції. ...Спитавши цю "самооборону" як годиться, дізналися, що комуністи, перш ніж драпанути з Києва, наказали своїм бикам перевдягтися революціонерами і, поки все не вляжеться, постерегти хазяйське майно. Псевдо-самооборона, швидко зрозумівши, що господарі втікли надовго (а можливо й назавжди), розграбувала маєток і собі втікла, залишивши на варті малу залогу чоловік у п'ять.  Давши копняка цим невдахам, хлопці зайшли в будинок, - і передумали його знищувати. Було вирішено прибрати бардак, обжитися і використати жилплощу для благої мети.

Отже, тепер тут люстраційний комітет "НІКОЛИ ЗНОВУ"

Знайомтеся: це Стас Павлов ("Терикон"), комендант нашої залоги і голова комітету.

DSC00638

Стас - випускник військового ліцея, офіцер. Його задача - відповідати за порядок і дисципліну в усій Січі.

DSC00631

Це - Михайло Буділов, координатор люстраційного комітету. Він відповідає за громадську приймальню.

DSC00639

В громадській приймальні (відкрита щодня з 10 до 20 години) ми зустрічаємо людей, які мають претензії до колишньої (і діючої) влади, прагнуть добитися справедливості, і шукають для цього допомоги у громадськості.

Люстраційний комітет діє ЗАКОННИМИ методами: офіційними зверненнями, запитами (деякі командири СІ4 є помічниками народних депутатів з партії "Свобода", тому можуть оформлювати депутатські запити), скаргами, роботою з громадськими радами і т.д. Якщо все перелічене не допомагає - СІ4 організовує публічні акції.

Наприклад: димові шашки під Чернігівським обласним управлінням МВС, куди "нова" влада призначила керівником кернесівського пса, куратора "тітушок", генерал-майора Олега Демченко.
r6V-g4haWLM

Наприклад: пікетування Державної пенітенціарної служби і передача керівництву вимог звільнити катів - начальників харківських колоній (т.з. "Бермудського трикутника"), де багато років систематично тривають знущання над ув'язненими.
10001537_283303848494413_1213398586_n

1920268_283304158494382_2009159757_n

Наприклад: візит до директорів "Київпастрансу" після листа-скарги працівників цього підприємства, в якому ті обвинуватили начальників у корупційних схемах, а також у смерті інженера, що, не витримавши тиску керівництва, наклав на себе руки.
sm500x350_image-f54c6893

Також комітет "Ніколи Знову" збирає інформаційну базу про владних злочинців і уважно досліджує документи, які залишилися від КПУ (комуністи намагалися їх терміново знищити перед втечею, але, на щастя, багато не встигли).

CXda7ojFaxM

Головні спеціалісти по документам у нашій козацькій залозі - волонтери "Канцелярської Сотні", яких зібрав журналіст Денис Бігус. Вони тут відновлюють порізані шредером президентські документи з Межигір'я.

DSC00561

Це кропітка і марудна робота: волонтери клеють дрібно порізані папірці на аркуші, потім їх сканують, і спеціальною програмою відновлюють текст.

DSC00567

"Канцелярська сотня" не належить до СІ4, ми просто запросили їх працювати у безпечному і просторому приміщенні. Вони роблять свою державну роботу, а ми їх охороняємо.

Зараз СІ4 оформлює юридичні папери для організації приватного охоронного підприємства. З огляду на буремні часи, це мусить бути потрібна послуга, і непогана можливість нам заробити на життя.

10174919_498792846899332_1990798546_n

З чого ми живемо?

Ми не віджимаємо і не "кришуємо" чужий бізнес, не грабуємо, не перебуваємо на утриманні олігархів. Наразі існуємо з добровільних пожертв, а також за рахунок зданої комуністичної макулатури (в підвалі, де зараз працює "Канцелярська Сотня", у КПУ було своє видавництво, вони наштампували багато-багато тонн агітації, ми досі не вивезли всього).

DSC00623

Серед наших козаків у штабі також живуть побратими-націоналісти з Росії, Канади, країн Скандинавії і т.д.

Знайомтеся, це - Мікаель Скілт, інженер зі Стокгольму, колишній снайпер національної гвардії Швеції. Він дає уроки поводження зі зброєю (ЛЕГАЛЬНОЮ зброєю, - прим.спец.для МВС).

10149838_498792843565999_2068106569_n

Наші козаки періодично виїжджають на стрільбища, аби повправлятися (з ЛЕГАЛЬНОЮ зброєю).

DSC00397

Крім тренувань і громадської роботи, в приміщенні штабу СІ4 відбуваються регулярні лекції, - відкриті, публічні, або спеціалізовані, для нашого контингенту.

DSC00652

Керує всім кошем Євген Карась ("Вортекс"). Під час революції Євген був військовим комендантом Київради, командував сотнею імені Святослава Хороброго (основу якої склали, знову ж таки, хлопці з С14).

1978842_283304495161015_1782512283_n

Чого ми хочемо?

Зараз нашою найбільшою мрією є легалізація і офіційний статус - щоб на базі СІ4 було створено підрозділ силових структур України. Не паскудна аваківська "нацгвардія" під керівництвом міліціонерів Захарченка, а нормальна, повністю укомплектована активістами Майдану структура.

Що нам потрібно?

По-перше, нам потрібні волонтери і помічники в комітет "Ніколи Знову". Ця діяльність потребує робочих рук, завзяття і часу, якого (як завжди) катастрофічно не вистачає.

По-друге - нам (як завжди) потрібні гроші та інша матеріальна допомога. Невідомо, як надовго вистачить комуністичної макулатури, а козаки на відсутність апетиту не страждають (харчування ми налагодили централізоване). Коли бажаєте допомогти - будемо завжди вдячні.


Як з нами зв'язатися?

Наш сайт: Nikoly-Znovu.info
Наші спільноти в соціальних мережах: Вконтакт та Фейсбук

Наша пошта: nikoly.znovu@gmail.com

Телефон приймальні: 063 13 064 88

Ну, і мій особистий номер - 050 168 80 51 (Дмитро Різниченко)

Tags: С14, комуністи, революція
Subscribe

 • Вірменська Врадіївка

  Поки ми переживали через ісламський тероризм у Франції й висловлювали солідарність з кількома мертвими карикатуристами, у Вірменії російський…

 • ***

  В свете надвигающейся гуманитарной катастрофы на Донбассе почему-то вспомнились знаменитые слова Наталии Максимец, депутата Луганского областного…

 • Національна революція і національна війна

  Лекція на фоні пострілів: Ігор Гаркавенко розповідає про національну революцію, націю, націоналізм та національно-визвольну війну. Все те, що ми…

promo reznichenko_d august 5, 2013 14:33 86
Buy for 5 000 tokens
Якщо бажаєте допомогти автору блога - допоможіть матеріально. Рахунок: 5168 7556 0076 8929 ("Приватбанк")
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 32 comments

 • Вірменська Врадіївка

  Поки ми переживали через ісламський тероризм у Франції й висловлювали солідарність з кількома мертвими карикатуристами, у Вірменії російський…

 • ***

  В свете надвигающейся гуманитарной катастрофы на Донбассе почему-то вспомнились знаменитые слова Наталии Максимец, депутата Луганского областного…

 • Національна революція і національна війна

  Лекція на фоні пострілів: Ігор Гаркавенко розповідає про національну революцію, націю, націоналізм та національно-визвольну війну. Все те, що ми…