Дмитрий Резниченко (reznichenko_d) wrote,
Дмитрий Резниченко
reznichenko_d

Шановний пане Андрій Парубій!

Я не знаю, що за щурі розплодилися нині в Українському Домі, але вони називають себе "Самообороною".
Я не знаю, хто дав їм владу стояти біля входу цілим натовпом і доколупуватися до людей, але ці герої тилу сьогодні намагалися мене обшукати на вході.Жоден. Міліціонер. Ніколи. Не смів. Лізти. До мене. В рюкзак.
Жоден, - якщо тільки у нього не було ордеру на обшук, а поруч не було двох понятих.

І тепер я хочу зрозуміти, - по якому, курва, праву якісь похмільні мудаки хотіли змусити мене вивертати перед ними кишені.

?!

В 2012 році, на цьому самому місці, біля входу в Український Дім, ми з побратимами билися з "Беркутом" під час Мовного майдану, за що я згодом пішов під суд. Якщо вахтьори, які обжилися там зараз, не переглянуть своєї поведінки, відчуваю, в новій "рррреволюційній" Україні я скоро буду судимий знову.

P.S.
Я не звізда, і не сподівався, що мене пізнають і розступляться. Я просто прийшов в "Антикорупційне Бюро" до Тетяни Чорновіл у справах, і вона особисто засвідчила "самообороні" мою особу. Гадаю, цього достатньо, щоб зняти всі питання про безпеку. Це по-перше.

По-друге - ніякі "заходи безпеки" в Українському Домі, і загалом на майдані давно не потрібні. Під час революції, коли була реальна загроза провокацій і терактів, охорона Українського Дому цілком обходилася переглядом документів (дівчат пропускали взагалі за посмішку). І в цій відкритості був справжній дух нової держави. Тепер, коли реальна загроза минула, на майдан сповзлося безліч мутних тіпів, що корчать із себе владу.

Tags: революція
Subscribe
promo reznichenko_d august 5, 2013 14:33 86
Buy for 5 000 tokens
Якщо бажаєте допомогти автору блога - допоможіть матеріально. Рахунок: 5168 7556 0076 8929 ("Приватбанк")
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 76 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →