Лист очільникам України, і моїм побратимамЛюди, ми потроху звикаємо жити в стані війни. Вдумайтеся.

Ми їздимо чергувати в захоплену КМДА. Ми - звичайні люди, не військові і не партизани, - проводимо ночі, вартуючи на барикадах. В світлі красивих фігурних ліхтарів на Липках, де ще влітку гуляли і пили легкий алкоголь, ми вже звикли бачити чорні ряди солдатів, за спинами яких мете сніг. Вечірка у друзів може закінчитися сиреною всіх телефонів - "ШТУРМ!" - і люди зриваються, їдуть, наче на них вже військова форма, наче вони мобілізовані і приписані до частин, наче вже терміново викликають зі штабу.

Всі війни починаються з ейфорії, зі свята. Згадайте натхненні обличчя  з масових мітингів на історичних фотографіях; чорно-білі фотографії, за якими йшли чорно-білі роки - роки снігу, солдатів, нічних ліхтарів. Як ситно та щедро годують зараз на майдані! Згадайте гашеківського Швейка: "...З гусячих ніжок ми знімали кращі шматочки м'яса, потім робили з них шашки і грали у "вовки і вівці" на плитках шоколаду...", - це солдат оповідає, як він новобранцем їхав на фронт першої світової війни, і як його частували громадяни. Ніхто не чекав ТАКОЇ розв'язки, ніхто не передбачав такої ціни.

Люди, так війни і починаються, потроху. Рік тому вважалося екстремізмом бризнути міліціонеру в обличчя звичайним перцевим балончиком, зараз така гостина рахується мало не за привітання між сторонами. Кількість арештованих пішла на десятки. Я вже збився і не знаю точно, скільки нових політв'язнів з'явилося в Україні.

Мустафа Наєм та решта демократичних діячів нового формату давно згадали, що вони не політики, а всього лише журналісти. Відчули, - кава, заварена ними, для них заміцна. Це давно ніякий не "євромайдан". В повітрі чується запах паленого. Горять міліцейські автобуси.

Люди, не доведіть. Ті, у кого є влада - не доведіть до гріха. Не намагайтеся зараз тиснути на масу, маса давно підкорюється не вам, а законам фізики. Сила дії дорівнює силі протидії, і ви надто передавили пружину, розумієте? Це збиралося потроху - всіма мажорами, які збивали людей своїми авто і потім відкупалися від суду. Всіма злочинцями-міліціонерами, які відбувалися формальним покаранням. Розігнаними та побитими мітингами. Прес-секретарі "Партії Регіонів", прошу, роздрукуйте цей текст, покладіть на стіл своїм шефам. Ви теж живете в цій країні, ваші рідні живуть тут. Цей покер з поперемінним підвищенням ставок, ця гра нервів може скоро, - швидше, ніж ви думаєте, швидше, ніж ми всі думаємо, - призвести до зриву, до трупів.

В Києві прикрасили магазини до нового року - хтось помітив? Рік тому ми в цей час обирали подарунки і планували місце. Знали - буде свято та фейерверк. Зараз з майбутнього насувається темрява. Заткніть, Бога ради, всіх своїх аналітиків, аналіз не поспішає за дійсністю. Вдивіться і вслухайтеся - ви впевнені, що попереду гримлять саме фейерверки?

Все, я дописую цей пост, викликаю таксі, і о пів на четверту ночі виїжджаю на майдан. Я теж частина пружини, у мене нема вибору. А у вас він ще є.
promo reznichenko_d august 5, 2013 14:33 86
Buy for 5 000 tokens
Якщо бажаєте допомогти автору блога - допоможіть матеріально. Рахунок: 5168 7556 0076 8929 ("Приватбанк")
Позавчора серед ночі, коли ми побачили, як знищують барикади, ми пішли пішки на Майдан. На щастя, не довелося всю дорогу йти - був якийсь дуже ранній транспорт для працівників якогось депо.
Сьогодні мій хлопець о першій ночі написав у твіттер, що йде на Майдан. Відразу з'явилася добра людина, яка теж була на лівому березі, яка підібрала його на своєму авто та підвезла.
"Вечірка у друзів може закінчитися сиреною всіх телефонів - "ШТУРМ!" - і люди зриваються, їдуть, наче на них вже військова форма, наче вони мобілізовані і приписані до частин, наче вже викликають зі штабу."

так було і під час американської війни за незалежність. тіко без мобілок.
це нормально. для громадян.
На фотке Сталинград. Ты предложил бы защитникам Сталинграда спокойно встретить чужую армию, заняться своими делами, праздники праздновать? Ведь тогда и фонтан уцелел бы, и дома вокруг, и трупов было бы меньше.
Сталинград це вже наслідок... а спочатку були "натхненні обличчя з масових мітингів на історичних фотографіях".
тобто між пунктами

А. натхненні обличчя з масових мітингів на історичних фотографіях
...
Б. Сталинград

Україна зараз десь отам вот де три крапочки ...
І саме час владним структурам, мінтам, беркутам, задуматися: "може годі вже тиснути на пружину", бо як та пружина вдарить, то в Сталінград попадуть всі - і народ, і влада, і беркут і менти...

І ніде від тої біди вже не заховаєшся, не втічеш, і родину не заховаєш...

От в чому основний месідж, щоб "нажиматєлі на пружину" схаменулися.

Я щиро зворушений пафосними мессиджами пассіонаріїв-шатних борців за народ, якими вони надривно-істерично засипають Майдани, звертаючись до мільйонів остаточно озвірілих злидарів, яким категорично бракує грошей на хавчик після оплати комунальних платежів, але.
Діти наші вже дотумкали.
Чого позбавили ви їх і на що – прирекли.
Європа – то оплата найманої праці.
А не борня із сексорієнтаціями, сланцевим газом і Тимошенко.
Їх ви вже побороли.
Тепер попробуйте общак в бюджет перетворити і набрати команду менеджерів, котрі, вміючи його наповнювати, зуміють його і захистити.
Від вас. Штатні котрі…
І приповзе тоді Європа на колінах.
В кожну хату, але.
Тільки тверезого і працьовитого українця.
І перестане бути він "маленьким", кирзово-затурканим, "моєю нацією" і духом немічним, бо Голодоморами морений…
Від етнічного походження категорично ніяк незалежно.
І навіть гомосексуалістів.
Негрів.
Лисих і беззубих…
Під лавку, чекісти:
Я знаю, що ви – потеруха й намул
Що ви свинопаси і що козолупи,
Зуміли помножить мою Україну на нуль,
Доп'явшись губами московської дупи…
http://www.vokrugsveta.ru/img/cmn/2007/05/03/068.jpg

"Дядьку, а що ви хочете, то ж війна."(с)

Та вдумуємось, вдумуємось, ти не один це помічаєш.
Війна дійсно наближається, причому зараз вона потроху зміщується з ймовірного сценарію в інерційний. Тобто, не якщо "щось станеться", а якщо все йтиме як іде. У сценарію громадянської війни є причина, а є "точка входу" (порівн. вбивство ерц-герцога).
Причина - різкий сплеск громадянства "в середньому по палаті". Очевидно, що питання, які не призводили до громадянської війни лише з причини відсутності громадян, зараз стануть важелем для.
Точка входу (на мою думку, за останніми новинами) - приїзд у складі делегації http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/11/7006376/ на провладні заходи, крім (200 не 200, але 100-150к) бюджетників+курсантів, приблизно 5-7-тисячної "добровільної бригади" з Криму та Єнакієво. Вони приїдуть "бити бандерівців", чим і займуться після заходів. Кількісна перевага буде на нашому боці, міліція (для початку) - на їх. А це не штовханина з беркутом, тут палиці з гвіздками з обох боків. Трупи (теж з обох боків) з"являться надто швидко. І коли після кількох (чи кількох десятків) загиблих, Янукович викличе організатора заходів, і накаже "досить" - той розведе руками "ми ж уже всім заплатили, і по домам відпустили". Всі потроху зрозуміють, що будь-який контроль над подіями втрачено. Янукович звернеться до людей по ТБ, потім звернуться разом із лідерами опозиції - але їх уже ніхто не почує...

Дмитре, у мене теж є діти, і я теж тільки з майдану. Якщо ти знаєш, як запобігти громадянській війні, не переставши бути громадянами - ТО КАЖИ ВЖЕ!!!
Насправді ключик до розвязання проблеми мусів би бути десь у словах "Це збиралося потроху - всіма мажорами, які збивали людей своїми авто і потім відкупалися від суду. Всіма злочинцями-міліціонерами, які відбувалися формальним покаранням. Розігнаними та побитими мітингами." - від цьоьго потерпають не лише т зв "бандерівці", а від цього потерпають і "бюджетники+курсанти", і навіть жителі Криму.

Так-Так, ота сама хамовлада роздала всі оті вот пляжі недопідприємцям-пройдисвітам, роздала землі в заповідних зонах, на туристичних стежках... а коли "ощественний" пляж ніби і є, але туди неможливо вийти, бо всюди земля роздана спритним ділкам...

А шахтарі, схід України - та сама хамовлада їх душила вот так http://frankensstein.livejournal.com/467853.html

Треба якось показати, що боротися треба не "проти ЄС, геїв і бендер і за відновлення конституційного ладу" а за те, щоб бандити-мажорчики не давили їхніх дітей на вулицях і кримінальники при владі не обкрадали їх!!!


Дивіться також http://frankensstein.livejournal.com/468049.html

Варто задіяти всі можливі джерела, щоб поінформувати їдучих людей, попередити, що влада намагається зіштовхнути людей лоб в лоб і заробляти на тому політичні дивіденди!

Тут треба щоб чимбільше людей здійснило "мозговий штурм" цієї проблеми і придумали якийсь колективний план протидії....

- Не знаю як - чи то обвішати листівками "Схід і Захід разом - ворог один: бандити при владі" чи то стати з гучномовцями (треба придумати текст, що говорити!)

- Чи, наприклад, піти на випередження і самім надати приїхавщим харчування і білети назад, бо влада реально користується підневільним станом людей (НЕ У ВСІХ ГРОШІ Є НА БІЛЕТИ ОБРАТНО!)

- От якби Кличко звернувся до всіх своїх зіркових друзів, і там Шварценеггрер і Тайсон закликали Україну до миру, чи ще як...

-Нарешті звернутися до шанованих людей Донбасу, щоб вони порередили народ! Згадати минулих героїв і те, як би вони сьогодні охарактеризували хамовладу та бандитів Януковича, Чечетова, Єфремова і всю ту їхню банду...


Треба щось думати, бо часу вже лишилося небагато... оце вот "жопа", що може трапитися, то є зовсім печально...
І після такого бандохами дійсно надовго закріляться в Україні і далі обдиратимуть народ!

Дмитро, на Майдані не так вже й ситно годують - не гусячими лапками точно.
Там годують здебільшого оспіваним тобою колись салом - і це добре.
Не вводь людей в оману, бо ригі зрозуміють все не так, і почнуть волати про бутєри з осетровою ікрою для всіх "майданарбайтерів" - купленою, само собою, на американські гроші.
Як людина, що вчора відпрацювала 14 годин на кухні КМДА, скажу, що годують дуже ситно :) Гусячих лапок не було, але битки, котлети, бекон, кільканадцять видів ковбаси - це мінімум) І чого там тільки нема. Дякуючи ентузіазму та щирості киян. Це тільки те, що приносять кияни.

А от ікру при мені ніхто не приносив :)
Если бы условный Янукович выключил электричество на майдане, свет и отопление в КМДА, заставил киевских интернет провайдеров отключить инет, вот тогда можно было бы говорить о войне. А так пока у нас еще шоу, с кровью, да, но шоу для Европы и США. Странное совпадение, как только движуха на майдане утихает, власть устраивает очередной жесткий разгон майдана. Власть настоящая, а не условный янукович, которому это совсем не нужно.
Кстати Ваш пост оказался созвучен с недавним постом Галковского, тот тоже нам войну предсказывает.
..Говорю себе: товарищ москаль,
на Украину шуток не скаль.
Разучите эту мову
на знаменах — лексиконах алых, —
эта мова величава и проста:
«Чуешь, сурмы заграли,
час расплаты настав…»...

В. Маяковский. 1926 г.