Дмитрий Резниченко (reznichenko_d) wrote,
Дмитрий Резниченко
reznichenko_d

Український бунт - це бунт порядку

Українці - не європейці, українці краще за європейців. Коли український бунт вивалив на вулицю, там не запалали автомобілі, не розлетілися вітрини магазинів, не почався гарбунок і насилля. Український бунт навдивовиж акуратний. Революційний натовп захопив приміщення Київської мерії, і з Київської мерії досі не пропало жодного сувенірного кубку, які у скляних шафах стоять прямо в коридорах.

Я помітив цю прекрасну рису українців ще у Врадіївці, куди наступного ранку, одразу після лютих погромів, приїхав з побратимами. Я побачив потрощену, попалену, буквально випатрану міліцейську дільницю, в підвалі якої зачинилися до сліз перелякані начальники в погонах, - та недоторкану чистоту навколо. Навіть у приміщенні ДАІ, яке стоїть впритул, не було вибито жодної шибки.

Революційний натовп євромайдану в найкоротші строки організував укріплений табір в центрі Києва, і в цьому таборі панує зразковий орднунг. Людям забезпечено ночівлю, одяг, харчування, інформування, охорону, координацію, збір та розподіл коштів і матеріальної допомоги. Якщо в таборі знаходять явно п'яну людину, її не ігнорують, не б'ють, не вивертають кишені (як це роблять офіційні органи правопорядку). Охоронці майдану миттєво підхоплюють її під руки, і ввічливо виводять геть - іди, друже, додому, ти втомився.

Європа в Україні вже побудована, панове. Маленька, дуже маленька, але своя.

Ілюстрація: Дівчина прийшла на репетицію у Жовтневий палац
Tags: вулична політика, відділ пропаганди, євромайдан
Subscribe
promo reznichenko_d august 5, 2013 14:33 86
Buy for 5 000 tokens
Якщо бажаєте допомогти автору блога - допоможіть матеріально. Рахунок: 5168 7556 0076 8929 ("Приватбанк")
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 36 comments