Кубок Молодого Футболу. Київ

Брешуть, коли кажуть, що молодь байдужа, і не сприймає героїчних постатей минулого, та не шанує старших.

На вчорашньому київському відбірковому турнірі Кубку Молодого Футболу був присутній особисто Володимир Покотило, організатор київського осередку ОУН, ветеран націоналістичного підпілля, в'язень сталінських таборів. На його честь наш столичний турнір і був названий.

Нагадаю, у всеукраїнському Кубку Молодого Футболу кожне місто, яке проводить відбірковий тур, дає йому ім'я історичного героя-паріота, який уславив рідний край. Столична гра - єдина, названа ім'ям живого ветерана-націоналіста. Ми запросили його, аби він надав честь нашому заходу своєю присутністю, і сказав вітальне слово. Боялися, що поки старий ветеран буде говорити, молодь нудьгуватиме, чекаючи, коли, нарешті, можна буде копнути м'яча. Але ні - слухали, співпереживали, а коли наші хлопці подякували пану Володимиру, і підвели риску під його словами гаслом "Слава Україні!", школярська відповідь "Героям слава!" пролунала так, як і має лунати бойовий клич в присутності живого героя.А сам футбол виглядав так:Фотозвіт на сайті журналу "Тиждень"


Трійка київських переможців:
1) ФК "Позняки"
2) ФК "Троя"
3) "Банда алюмінієвих огірків" ( Бровари )

Наступний відбірковий турнір всеукраїнського "Кубку Молодого Футболу" буде проведений 9-10 червня, в Ужгороді, і носитиме ім'я Юліана Химинця.
Tags: ,
promo reznichenko_d august 5, 2013 14:33 86
Buy for 5 000 tokens
Якщо бажаєте допомогти автору блога - допоможіть матеріально. Рахунок: 5168 7556 0076 8929 ("Приватбанк")
А яке відношення до нацизму має давній символ "су-асті"?

Наразі саме кельтский хрест став міжнародним символом націоналізму. Тому його використовують вуличні організації.

Edited at 2013-07-29 11:41 (UTC)
Опір зараз не рішає рівно нічого у вуличних розкладах. Да і не рішав то ніколи. Срачу завжди було повно. І пафосу в інтернеті.
А зараз і подавно.
Опіру уже не існує по факту. А те, що залишилось, продалось під ФСБшний фонд ЦІС-ЕМО за посередництва організації комуністів "Боротьба".