Український бунтЯ зараз у Врадіївці. Тій самій, де жителі вчора рознесли відділок міліції, бо та відпустила гвалтівника. Зблизька все виглядає справді сильно - вибиті вікна, виламані двері і ворота, потрощені авто, сліди напалму на стінах, на асфальті валяються сержантскі лички, міліціонери залякані. При чому, характерно, поруч розміщене місцеве ДАІ, прокуратура і магазин іграшок - все ціле. Народний бунт аккуратно випатрав тільки відділок, де працювали гвалтівніки.

Перше. Внутрішніх військ на вулиці нема, лише 50 "беркутів" охороняють розгромлену міліцію.

Друге. Інтернет тут ніхто не відключав, просто були проблеми в одного з провайдерів.

Третє. Племінник районного прокурора, Дмитро Поліщук, насправді затриманий, бо докази проти нього були беззаперечними. У біга подався інший обвинувачений - міліціонер Євген Дрижак. Його відпустили, адже номінально під час скоєння злочину він був на чергуванні, хоча люди  бачили його в цей час на вулиці, до того ж п'яного. Він славився своїм садизмом і нахабством, навіть під час суду, коли біля будівлі зібралися громадяни, дзвонив деяким мітингуючім і погрожував, що пізніше з ними розбереться.

Євген Дрижак вважався головним вишибалою міліцейського відділку. Місцеві правоохоронці взагалі прославилися жорстокістю, їх щиро ненавидить більшість місцевих жителів. Два роки тому у цьому СМТ була згвалтована та жорстоко вбита 15-літня дівчина. Під час розслідування було затримано та обвинувачено 14 цивільних, 11 під тортурами зізналися у злочині, а троє - загинули, при чому один з них наклав на себе руки.

В голові не вкладається. Все це в маленькому селищі міського типу, де всі всіх знають - районний прокурор, що пішов на підвіщення у Миколаїв, є кумом нинішнього начальника міліції Врадіївки, племінник-гвалтівник служитьпід його началом, а сам відділок розташовано на тій же вулиці, де й магазин, у якому працює згвалтована дівчина.

Міліціонери офіційно бубнять якісь казенні фрази про неупередженність розслідування, а неофіційно звинувачують у влаштуванні погрому людину на ім'я Анатолій Бурлака. Це, мовляв, він підбурив народ, це він закликав до самосуду над відпущеним гвалтівником, він був зачинщиком трощення міліцейського відділку. Маю надію, ми ще сьогодні познайомимся з цим чоловіком.

Нас тут дві машини людей, включаючи народного депутата Едуарда Леоніва ("Свобода"). Зірвалися на виїзд вчора, пізно ввечері, коли зрозуміли, який чудовий приклад народного самоврядування розгортається на Миколаївщині. За останньою інформацією, зранку сюди рушив ще нардеп Парубій.

Тихо вже не вийде.

P.S.
Навіть не хочу переказувати тих паскудних легенд, які ходять про зниклого міліціонера Євгена Дрижака. Бунт спалахнув, бо його, не дивлячись на покази постраждалої, навіть не затримали - ще вчора ходив селищем та посміхався. І були чутки, що і Дмитра Поліщука теж відпустять, під домашній арешт.

Люди кажуть, що зниклий Дрижак має трикімнатну квартиру в Одесі (інші кажуть, що в Миколаєві), і скоріше за все, нині переховується там.


З міліцією цікава ситуація, як на мене.

Більшість із мусорів - середньостатистичні українці. Не більше, не менше. Лишень за різницею, що вони мали змогу і прогнулися під систему.
А тепер вони заручники цієї ж системи, і що головне, сама система не витрачає ні каплі ресурсів на утримання цих мусорів при собі. Вони просто не мають виходу, адже народ вбачає в них тільки ворога.

Не важливо чи буде мусор правий, чи ні. Системі досить ткнути пальцем.
увы, систему этот случай не поломает. народ, скорее всего, на еще один штурм не пойдет. в милиции найдут или уже нашли козла отпущения и эту кость кинут разгневанным людям. увы...
именно так это и должно работать
виновного должны судить и наказать
если не судят и не наказывают, народ имеет право подкорректировать ситуацию
очень хочется гражданской войны? при махновщине вы погибнете в первые же недели
Хм)
Правильно.
Влада сама підштовхує людей, що цього треба було очікувати. Мінус, що люди до таких дій вдаються рідко.
А їх кидають кожного дня.
Слава Україні!

Edited at 2013-07-02 08:29 (UTC)
спитайся в людей яка доля запису камери спостереження з "10 магазину", яка начебто зафіксувала момент викрадення жінки трьома особами, серед яких був Дрижак
Тут еще одно интересно.
"Подавляющее большинство участников митинга под райотделом милиции в поселке Врадиевка Николаевской области находятся в состоянии алкогольного опьянения. Об этом официально заявили в секторе связей с общественностью Николаевского областного управления милиции."
Была проведена массовая экспертиза? Ведь официально обвиняют всю тысячу возмущенных жителей в появлении в пьяном виде в общественном месте, что уже является грубым посягательством на общественный порядок. Можно привлекать все население к административной ответственности.
А ответственность за такое безосновательное заявление существует?
Ну, раз депутаты приехали - бунта больше не будет. Щас они начнут свою привычную игру с мусорами в "а покажите ваши документы", "я требую провести расследование", "я подал депутатский запрос", "вы за это ответите перед судом", одновременно перетягивая все внимание на себя и превращая все происходящее в цирк и пиар. А в это время мусора будут ходит по домам и хватать тех, кто участвовал в погроме мусарни. А депутатишки своими трепыханиями будут лишь мешать окружающим отбивать задержанных.
на 11 годину планувався мітинг на стадіоні з участю гауляйтера круглова та заступника захарченка, потім його вирішили перенести до будинку культури

але треба наполягати щоб це відбувалося просто неба, бо у приміщені можно заблокувати людей
Привет, Франки!
Вот информация к размышлению:
http://novosti-n.mk.ua/analitic/read/1387.html

А вот некий товарисч корреспондент очень интересно формулирует предложения. "Первые ласточки" представить происшедшее как провокацию неких заезжих представителей СМИ:
http://vesti.ua/odessa/7904-zhiteli-vradievki-pozhalovalis-na-podstrekavshih-k-shturmu-zaezzhih-provokatorov
Ось одне мене лякає. Що місцеві випустили пар вночі і на цьому усі дії закінчаться. Поки увесь цей бруд системи вважатиме народ безхребетним бидлом - діла у країні не буде. Будь-ласка, тримай у курсі. СМІ майже німі.
Зара одного винного знайдуть, довго будуть шукати інших і усе знов буде тихо, буде як завжди. Поки ще щось не станеться і люди знов не вийдуть на вулицю.