Кубок Молодого Футболу. Всеукраїнський чемпіонат

Вчора я цілий день провів у славному місті Черкаси, бо звідти, нарешті, стартував наш Кубок Молодого Футболу. Молоді націоналісти з формації С14 організовують його не перший рік, спочатку це був просто любительский дворовий турнір для київських школярів, а цього ж року, завдяки нашим шановним спонсорам та завзятій молоді, яка доєдналася до команди, він став всеукраїнським.

Турніри проходять під націоналістичними прапорами. Кожне місто, яке бере у ньому участь, обирає історичного героя, що уславив цей край (черкащани, зокрема, дали своєму турнірові ім'я військового діяча Української Народної Республіки, одного з атаманів Холодного Яру, в'язня комуністичних таборів Петра Кузьмовича Дерещука). Крім Черкас, відбіркові тури пройдуть у Львові, Харкові, Севастополі, Ужгороді, Луганську, Чернігові та Києві.

У кожному відбірковому турнірі змагаються по шістнадцять команд, віком гравців не старше 1995 року народження. Переможці поїдуть представляти свої місто і свого героя на фінал у столицю, який відбудеться, орієнтовно, на Покрову (14 жовтня, день УПА).

Вчорашні Черкаси виглядали приблизно так:


Красно дякуємо побратимам з Черкас за гостину та чудово організований турнір. Готуємося до виїзду у Львів.
promo reznichenko_d august 5, 2013 14:33 86
Buy for 5 000 tokens
Якщо бажаєте допомогти автору блога - допоможіть матеріально. Рахунок: 5168 7556 0076 8929 ("Приватбанк")