Дмитрий Резниченко (reznichenko_d) wrote,
Дмитрий Резниченко
reznichenko_d

Справжня українська політика - це кастети, а не мікрофони

Шановна міліція!

Оцю мразь невідомі патріоти перестріли вчора зранку біля будинку нашого друга Андрія, якому вже кілька днів погрожують незнайомці.

Незнайомці представляються то “колекторами”, то “журналістами”, дзвонять його батькам, чекають у під'їзді, повикручувавши лампочки, гупають в двері.

Андрій має більш ніж достатньо підстав вважати, що його збираються просто покалічити або вбити: четвертого травня біля під’їзду двоє чоловіків напали і побили Володимира Назаренка — заступника голови Солом’янської районної “Свободи”. На днях, 14-го, кастетом в обличчя був скалічений Євген Мацько, якого напередодні також шукали невідомі “колектори”. В цей же день напали на Володимира Карася, рідного брата відомого активіста-націоналіста Євгена Карася. Коли Володимир виходив з ліфту, на нього кинулися зі спини, зламали щелепу та вибили зуби. Їх з братом просто переплутали, бо кричали – “менше треба ходити на акції!”

На вашому сленгу, шановна міліція, це називається “вєєрний терор”. Коли певну группу людей, не особливо розбираючись, калічать по одному, щоб залякати всіх. Передбачаю, це пов'язане, аби завадити завтрашньому мітингу опозиції в Києві, або не завадити гей-параду, або помститися за "сніжний тероризм", або просто у когось впливового луснуло терпіння.

Люба наша міліція! Хлопець с першої фотки був тихарем, мав при собі рацію і спостерігав за будинком Андрія. Його не перший день бачили там. Невідомі патріоти пробували затримати його, намагалися викликати міліцію, дзвонили народним депутатам, і тоді йому на допомогу прибіг ось цей:

Націоналісти, які перебувають в лікарнях, вже пізнали його. Він брав участь у попередніх нападах, і, судячи з усього, навіть керував ними. Його прізвище – Ільченко, принаймні так він підписаний в телефоні першого. Його номер - 093 676 76 48.Шановна (б...!) міліція! Я певний, вам не важко вирахувати людину, знаючи такі данні. Для початку, гадаю, варто пошукати у власній картотеці, бо ці двоє не були схожі на бандитів, а були вони схожі на міліціонерів, і мали при собі спецобладнання. Добрі люди вже пізнали першого на фотках - звуть його Женя, і він співробітник органів внутрішніх справ.

Коли другий безповоротно засвітив своє обличчя, але так і не зарадив своєму тихарю, коли стало ясно, що скоро тут будуть або народні депутати, або патруль, несподівано з'явилися ще п'ятеро в чорних футболках, вчинили бійку, намагаючись забрати в невідомих патріотів відеокамеру, нічого не домоглися і втекли.

Вже вчора народний депутат від “Свободи” Андрій Іллєнко зробив офіційну заяву щодо терору, розв'язаному проти активістів, і зустрівся з генпрокурором. Він оформив депутатський запит і продемонстрував Вікторові Пшонці здобуті вище матеріали.

Дорога наша міліція! Я не знаю, які слова вам треба сказати, щоб ви їх знайшли. Я лише надіюся, що ви не одним миром мазані.

Шановні громадяни!

Все, написане вище, і є справжньою українською політикою, а зовсім не дебати у Савіка Шустера. І не думайте, що вас вона не стосується. В день, коли було покалічено Володимира Карася, ще один активіст, повертаючись додому, знайшов біля своєї двері величезну калюжу крові. Очевидно, нападники знову переплутали, і без згоди втягнули когось в політичний процес.

Коли невідомі патріоти перетнулися з “колекторами” не один проти натовпу, а кількома побратимами проти переважаючих сил, з'ясувалося, що зблизька ті геть не такі й страшні, і самі легко лякаються. Найприємніше – поки що вони бояться денного світла, тобто громади, міліцейського патруля, розголосу і впізнання.

Громадяни! Менше сподівайтеся на вибори, бо вибори, тобто найважливіша їх частина, яку ніколи не покажуть по телевізору, насправді твориться саме описаними вище методами. Якщо ви молоді, і у вас є політична воля – почніть з пошуку побратимів, і з ними йдіть в спортзал. Бо якщо не подіє депутатське звернення до генпрокурора... значить, в цій країні просто не діють інші методи, крім кулака і кастета.

Окремо звертаюся до громадян, які несподівано зраділи, що хтось розпочав полювання на "фашистів". Усвідомте, міцно усвідомте, що в цьому беспредєлі нема ніякого ідеологічного забарвлення. Він робиться за гроші, і за наказом. Якщо наступного дня грошовим лантухам будуть заважати не "фашисти", а ви, - прийдуть по вас.

Шановні журналісти!

Я чудово розумію, що оця справжня політика, зовсім не така престижна та сита, як політика офіційна. Я теж колись працював у Верховній Раді і знаю, наскільки приємніше в спец-їдальні обідати за одним столом з народними депутатами, ніж влазити в небезпечні ігри небезпечних людей. Я усвідомлюю, що мало хто бажає кожного разу заходити у під'їзд власного будинку з відкритим ножем, навіть приводячи доньок з дитячого садочку. Але я знаю, що ви, як і міліціонери, не всі мазані одним миром. Будь-ласка, розкажіть про виродків людям.

Відео з місця подій:

Tags: вулична політика, міліція
Subscribe

promo reznichenko_d august 5, 2013 14:33 86
Buy for 5 000 tokens
Якщо бажаєте допомогти автору блога - допоможіть матеріально. Рахунок: 5168 7556 0076 8929 ("Приватбанк")
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 33 comments