Хулігани з формації С14

"...Мути добро та тікай!.."
(гасло вуличних націоналістів)Це Кобра. Його добре знають в донорських центрах Києва, бо він залишив там вже шість літрів своєї крові. Щомісяця Кобра проводить організовану здачу крові серед своїх друзів-однодумців, завдяки ньому донорами стали близько п'ятидесяти чоловік. Його телефон лікарі передають матерям тих дітей, що потребують переливання терміново. Кобра не п'є і не палить, тому його кров завжди чиста. Якщо ж не підійде група чи резус, Кобра знайде того, чия підійде.Це Люта Пташка та Івіч. Івіч починав благодійницьку діяльність як волонтер в притулках для бездомних тварин, зараз допомагає дітям-сиротам, разом з друзями організовує дитячі табори, гуманітарну допомогу, благодійні концерти та музичний фестиваль.

Пташка - майстер бойових мистецтв. Він тренує та виховує підлітків.Це Менсон, він працює Міністерством у справах молоді та спорту, тобто виконує роботу, що мала б робитися цією гілкою влади. Менсон організовує Кубок Молодого Футболу, - чемпіонат з футболу серед школярів. Кілька років Менсон обходив школи Києва, роздавав візитівки, друкував та клеїв об'яви, запрошував школярів формувати команди, орендував стадіони, купував призи, разом з друзями проводив турніри. Зараз у них в активі сім столичних чемпіонатів і два виїздних - в Яготині та Львові. В найближчих планах - зробити всеукраїнський турнір серед школярів.

Звичайно ж, всі ці справи хлопці роблять не наодинці, їм допомагають друзі-однодумці. Вони так само намагаються не світити обличчями та іменами. В широких загалах прийнято вважати, ніби в житті цієї молоді забагато ненависті. Просто широкі загали погано знають свою молодь.
Tags:
promo reznichenko_d august 5, 2013 14:33 86
Buy for 5 000 tokens
Якщо бажаєте допомогти автору блога - допоможіть матеріально. Рахунок: 5168 7556 0076 8929 ("Приватбанк")